Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Biuro Księgowe - Anna Malik

Od 16 lat zajmuję się księgowością małych i średnich firm. Priorytety, na których opieram swoją pracę to:

* zapewnienie maksymalnego komfortu podatnikowi w prowadzeniu działalności gospodarczej poprzez przejęcie licznych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy od strony księgowej,

pomoc w odnajdywaniu najlepszych rozwiązań dla podatnika - podatnik nie musi znać zawiłych przepisów podatkowych,

* indywidualne podejście do każdego podatnika, przyjazna atmosfera podczas rozmów na tematy biznesowe, wychodzę z założenia, że nie ma głupich pytań, bywają tylko głupie odpowiedzi, a takich Państwu z pewnością nie udzielę.

Jako główna księgowa z wieloletnim doświadczeniem zapewniam rzetelną, sprawną i profesjonalną obsługę księgową dając poczucie bezpieczeństwa moim podatnikom.

Moje umiejętności nie są tylko i wyłącznie skutkiem doświadczeń zawodowych są również wynikiem wieloletniej nauki w kierunku ścisłego i analitycznego myślenia, które to pozwala mi odnaleźć odpowiednie rozwiązania w gąszczu przepisów podatkowych i prawnych.

W roku 1997 zdobyłam magistra nauk ścisłych - kierunek: matematyka na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Zaraz po studiach rozpoczęłam studia podyplomowe

1. Inżynieria oprogramowania na Uniwersytecie Jagiellońskim  oraz

2. Finanse i księgowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (dawniej AE)

Posiadam Certyfikat Księgowego z Ministerstwa Finansów, który upoważnia mnie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

  • TAGI:

Zdjęcia (1)


Dąbrowskiego 70/23 , 32-600 Oświęcim