Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza

  • 31.10.2017, 17:36 (aktualizacja 31.10.2017 17:41)
  • Tu Oświęcim
Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ul. Dąbrowskiego w ul. Chopina

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zmieni się organizacja ruchu przy oświęcimskich nekropoliach. W rejonie cmentarza parafialnego będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Dąbrowskiego w ul. Piłsudskiego oraz skrętu w lewo i w prawo z ul. Dąbrowskiego w ul. Chopina, do której dojazd poprowadzony będzie objazdem określonym na tablicach informacyjnych. Dodatkowo na wyjeździe z drogi przy cmentarzu parafialnym na ul. Dąbrowskiego nakazany będzie skręt w prawo. Ta organizacja ruchu będzie obowiązywać od 31 października do 2 listopada.Z kolei w rejonie cmentarza komunalnego zakłada się ruch jednokierunkowy.

Będą dwa wjazdy w kierunku nekropolii – jeden z ulicy Żeromskiego pierwszym odcinkiem ulicy Norwida oraz drugi z ul. Dąbrowskiego drugim odcinkiem ulicy Norwida, a następnie w jednym kierunku ulicą Norwida do ulicy Wiklinowej.

Ruch jednokierunkowy ulicą Wiklinową do ulicy Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi poprowadzony zostanie do ul. Szpitalnej. Zamknięty zostanie wjazd z ul. Dąbrowskiego w drogę wewnętrzną łączącą się z ul. Norwida. Czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od 28 października do 2 listopada.

1 listopada na placu targowym będzie można bezpłatnie parkować samochody.

Tu Oświęcim
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe