Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Tłok pod cmentarzem komunalnym

Tłok pod cmentarzem komunalnym
Jak co roku wyruszamy na groby bliskich. Pamiętajmy jednak o tym, że jest to również czas wzmożonej aktywności amatorów cudzej własności.

Jak co roku wyruszamy na groby bliskich. Pamiętajmy jednak o tym, że jest to również czas wzmożonej aktywności amatorów cudzej własności. W chwili obecnej w okolicach Cmentarza komunalnego w Oświęcimiu panuje wzmożony ruch pieszych jak i zarówno pojazdów zatem uważajmy na ruch na drodze i  samochody.

Pamiętajmy jednocześnie o tym by wszystkie cenne rzeczy mieć przy sobie i zwracajmy uwagę na innych. Zwłaszcza robiąc zakupy proszę mieć na uwadze, że jest ścisk i duże zatłoczenie ludzi co sprzyja potencjalnym złodziejom do pozbawienia nas pieniędzy , telefonów oraz innych cennych rzeczy. Nie dajmy się okraść. Jeśli znajdziemy się w sytuacji gdzie widzimy, że ktoś zachowuje się dziwnie, rozgląda się , szuka okazji do popełnienia przestępstwa nie obawiajmy się mówić o tym głośno. Wystarczy czasem jedynie powiedzieć głośno UWAGA ... a może właśnie w ten sposób odstraszymy złodzieja lub zwrócimy na coś uwagę innych.

Pamiętajmy nikt nie jest anonimowy a w tym wzmożonym czasie kiedy zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i pomijając zdrowy rozsądek  nie obserwujemy i nie słuchamy tego co się dzieje w koło nas.

Odwiedzając groby bliskich nam osób zwróćmy również uwagę na kwestujących, którzy zbierają środki na pomoc dla:

6 - letniego Martina który cierpi na Dziecięce porażenie mózgowe. Każdy grosz się liczy.

Tu Oświęcim
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe