Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Wielki mecz charytatywny za nami ...

Wielki mecz charytatywny za nami ...
Wynikiem 7:6 dla Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich zakończył się wielki mecz charytatywny, który odbył się na Hali lodowej w Oświęcimiu.

Wynikiem 7:6 dla Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich zakończył się wielki mecz charytatywny, który odbył się na Hali lodowej w Oświęcimiu. Obie reprezentacje bawiły się świetnie a wszystko przy muzyce pod wodzą wspaniałego konferansjera Irka Bieleninika. Zapraszamy do naszej galerii.

Podczas przerwy między tercjami doszło wspaniałych zaręczyn , swej wybrance miłość wyznał Adam Grzanka - pochodzący z Krakowa satyryk , kabareciarz ale i zarówno muzyk i konferansjer. Oczywiście zaręczyny zostały przyjęte. 100 lat.

Podczas wczorajszej imprezy zebrano ponad 40 tys zł  co jest swoistym rekordem,gdyż do chwili obecnej jeszcze nie zebrano takiej kwoty. Po raz kolejny mieszkańcy Oświęcimia pokazali że mają wielkie serce.

 

Jeśli chcesz otrzymać zdjęcia ( a jest ich wszystkich około 1700 ) na płycie CD / DVD prosimy  o kontakt :  661423784 lub poprzez wiadomość : redakcja@tuoswiecim.pl

Tu Oświęcim
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe