Poniedziałek, 18.12.2017, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Eliminacje do MMM-Południe Puchar Ziemi Oświęcimskiej

  • 27.11.2017, 07:54 (aktualizacja 27.11.2017 09:08)
  • Tu Oświęcim
Eliminacje do MMM-Południe Puchar Ziemi Oświęcimskiej
W dniach 24-27 listopada na tafli hali lodowej w Oświęcimiu przy ul.Chemików 4 odbyły się eliminacje do MMM-Południe Puchar Ziemi Oświęcimskiej

W dniach 24-27 listopada na tafli hali lodowej w Oświęcimiu przy ul.Chemików 4 odbyły się eliminacje do MMM-Południe Puchar Ziemi Oświęcimskiej. Na starcie stanęło wiele zawodniczek z całej Polski. Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie. 

II El. do OOM & MMM & Puchar Ziemi Oswięcimskiej

Solistki - Klasa Brązowa

No.NameClub
1Rita JANOWSKAKLF Biellmann Krynica-Zdroj
2Nikola STROKOSZFSA Warsaw
3Wanda MROZEKKS Cieszyn
4Natasza GRABKAKLF Lajkonik Krakow
5Magdalena GUMULAKLF Lajkonik Krakow
6Lea WODAUSCHUIKLF Piruette Opole
7Kinga WOJTASUIKLF Piruette Opole
8Michalina BUCZEKUKL Spin Katowice
9Lucja LABUSUKL Spin Katowice
10Aleksandra MUSIALUKL Spin Katowice
11Alicja MUSIALUKL Spin Katowice
12Kornelia SADLOUKL Spin Katowice
13Hanna HOLAUKLF Unia w Oswiecimiu
14Agata NAKONIECZNYUKLF Unia w Oswiecimiu
15Sabina SOSNIOKUKLF Unia w Oswiecimiu
16Karolina TRESZCZYNSKAUKLF Unia w Oswiecimiu

 

Wyniki klasa brązowa

 

FPl.NamePointsFS
1Nikola STROKOSZ
FSA Warsaw
17.471
2Rita JANOWSKA
KLF Biellmann Krynica-Zdroj
16.602
3Aleksandra MUSIAL
UKL Spin Katowice
16.573
4Lea WODAUSCH
UIKLF Piruette Opole
15.774
5Lucja LABUS
UKL Spin Katowice
14.925
6Kinga WOJTAS
UIKLF Piruette Opole
13.036
7Sabina SOSNIOK
UKLF Unia w Oswiecimiu
10.907
8Agata NAKONIECZNY
UKLF Unia w Oswiecimiu
10.708
9Karolina TRESZCZYNSKA
UKLF Unia w Oswiecimiu
9.339
10Michalina BUCZEK
UKL Spin Katowice
9.3010
11Hanna HOLA
UKLF Unia w Oswiecimiu
9.1011
12Kornelia SADLO
UKL Spin Katowice
8.4312
13Wanda MROZEK
KS Cieszyn
8.0813
14Natasza GRABKA
KLF Lajkonik Krakow
6.5114
15Magdalena GUMULA
KLF Lajkonik Krakow
6.2715
16Alicja MUSIAL
UKL Spin Katowice
3.0016
 

Soliści Klasa Brązowa

No.NameClub
1Maciej CZECHUKL Spin Katowice
2Nikodem RAWLIKUKL Spin Katowice
FPl.NamePointsFS
1Maciej CZECH
UKL Spin Katowice
5.661
2Nikodem RAWLIK
UKL Spin Katowice
4.622

 

Solistki - Klasa Srebrna

No.NameClub
1Natalia GORCZOWSKAKLF Biellmann Krynica-Zdroj
2Natalia KASZOWSKAKLF Biellmann Krynica-Zdroj
3Lena SIEDLARZKLF Biellmann Krynica-Zdroj
4Sara NAWRATKS Cieszyn
5Julia SLOBODZIANKS Cieszyn
6Amelia WOJTYNAKS Cieszyn
7Julia DOMAGALSKAKLF Lajkonik Krakow
8Martyna JALOCHAKLF Lajkonik Krakow
9Amelia FICUIKLF Piruette Opole
10Aleksandra JANIKOWSKAUIKLF Piruette Opole
11Katarzyna KOSNIEWSKAUIKLF Piruette Opole
12Jagna MASLAKUIKLF Piruette Opole
13Julia MASLAKUIKLF Piruette Opole
14Natalia RADECKAUIKLF Piruette Opole
15Bozena SZYMANSKAUIKLF Piruette Opole
16Zariana ZAPOLSKAUIKLF Piruette Opole
17Julita BLONIARZUKL Spin Katowice
18Anna CZECHUKL Spin Katowice
19Malgorzata GORSTKAUKL Spin Katowice
20Zofia HEROKUKL Spin Katowice
21Martyna HOLEWIKUKL Spin Katowice
22Zofia JAGUSUKL Spin Katowice
23Otylia MALINAUKL Spin Katowice
24Marta PRZEBIERALAUKL Spin Katowice
25Zuzanna DABROWSKAUKLF Unia w Oswiecimiu
26Samantha ODBIERZYCHLEBUKLF Unia w Oswiecimiu
27Anna ZIELINSKAUKLF Unia w Oswiecimiu
 

 

Solistki - Klasa Srebrna

Result

FPl.NamePointsFS
1Zariana ZAPOLSKA
UIKLF Piruette Opole
28.911
2Otylia MALINA
UKL Spin Katowice
25.202
3Natalia RADECKA
UIKLF Piruette Opole
24.743
4Aleksandra JANIKOWSKA
UIKLF Piruette Opole
24.744
5Julia MASLAK
UIKLF Piruette Opole
24.415
6Bozena SZYMANSKA
UIKLF Piruette Opole
23.306
7Malgorzata GORSTKA
UKL Spin Katowice
22.857
8Jagna MASLAK
UIKLF Piruette Opole
22.678
9Julia DOMAGALSKA
KLF Lajkonik Krakow
21.769
10Natalia GORCZOWSKA
KLF Biellmann Krynica-Zdroj
21.4610
11Zofia HEROK
UKL Spin Katowice
21.0911
12Sara NAWRAT
KS Cieszyn
20.7012
13Natalia KASZOWSKA
KLF Biellmann Krynica-Zdroj
20.4313
14Julita BLONIARZ
UKL Spin Katowice
19.0914
15Anna CZECH
UKL Spin Katowice
18.9015
16Lena SIEDLARZ
KLF Biellmann Krynica-Zdroj
18.4316
17Amelia FIC
UIKLF Piruette Opole
18.2117
18Samantha ODBIERZYCHLEB
UKLF Unia w Oswiecimiu
17.8918
19Anna ZIELINSKA
UKLF Unia w Oswiecimiu
17.7119
20Amelia WOJTYNA
KS Cieszyn
17.1220
21Martyna JALOCHA
KLF Lajkonik Krakow
16.0021
22Marta PRZEBIERALA
UKL Spin Katowice
15.6022
23Martyna HOLEWIK
UKL Spin Katowice
13.7423
24Zuzanna DABROWSKA
UKLF Unia w Oswiecimiu
13.4224
25Julia SLOBODZIAN
KS Cieszyn
11.8225
26Zofia JAGUS
UKL Spin Katowice
10.0326
WDKatarzyna KOSNIEWSKA
UIKLF Piruette Opole
  

Solisci - Klasa Srebrna

Entries

No.NameClub
1Dariusz SIEDLARZKLF Biellmann Krynica-Zdroj
2Jakub GAWEDAKS Cieszyn
3Jan MILBALERKLF Lajkonik Krakow
4Lukasz BIESOUKŁ „MOLO” Osiek
5Pawel CICHYUKL Spin Katowice
6Karol JURASUKLF Unia w Oswiecimiu

Solisci - Klasa Srebrna

Result

FPl.NamePointsFS
1Dariusz SIEDLARZ
KLF Biellmann Krynica-Zdroj
23.541
2Karol JURAS
UKLF Unia w Oswiecimiu
17.112
3Pawel CICHY
UKL Spin Katowice
16.943
4Jan MILBALER
KLF Lajkonik Krakow
13.094
5Lukasz BIES
OUKŁ „MOLO” Osiek
12.275
6Jakub GAWEDA
KS Cieszyn
9.826
 

Solistki - Klasa Zlota

Entries

No.NameClub
1Oliwia GAWEDAKS Cieszyn
2Zuzanna GUMULAKLF Lajkonik Krakow
3Krystyna JAWORSKAKLF Lajkonik Krakow
4Anna JURASZKLF Lajkonik Krakow
5Amelia NOWAKKLF Lajkonik Krakow
6Iwona DRELICHUIKLF Piruette Opole
7Karolina HYLAUKL Spin Katowice
8Patrycja KUPKAUKL Spin Katowice
9Aleksandra STANCZYKUKL Spin Katowice
10Magdalena SZATKAUKL Spin Katowice
11Emilia KIELBASNIKUKLF Unia w Oswiecimiu
12Oliwia MASIORUKLF Unia w Oswiecimiu
13Inez NOSALUKLF Unia w Oswiecimiu
14Joanna SNIEZEKUKLF Unia w Oswiecimiu
15Hanna CZERNECKASkate Fan Krakow
16Sofia KOSOWSKASkate Fan Krakow

Solistki - Klasa Zlota

Result

FPl.NamePointsFS
1Sofia KOSOWSKA
Skate Fan Krakow
38.691
2Iwona DRELICH
UIKLF Piruette Opole
33.202
3Aleksandra STANCZYK
UKL Spin Katowice
32.753
4Hanna CZERNECKA
Skate Fan Krakow
29.564
5Inez NOSAL
UKLF Unia w Oswiecimiu
27.655
6Joanna SNIEZEK
UKLF Unia w Oswiecimiu
26.956
7Emilia KIELBASNIK
UKLF Unia w Oswiecimiu
22.247
8Magdalena SZATKA
UKL Spin Katowice
21.618
9Oliwia GAWEDA
KS Cieszyn
21.319
10Karolina HYLA
UKL Spin Katowice
20.8210
11Krystyna JAWORSKA
KLF Lajkonik Krakow
20.1311
12Oliwia MASIOR
UKLF Unia w Oswiecimiu
19.5812
13Anna JURASZ
KLF Lajkonik Krakow
19.1313
14Amelia NOWAK
KLF Lajkonik Krakow
18.3614
15Zuzanna GUMULA
KLF Lajkonik Krakow
18.0615
16Patrycja KUPKA
UKL Spin Katowice
16.0916
 

 

Tu Oświęcim
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe